جمعه ۳ اسفند ماه ۱۳۹۷
فارسی
Englishنمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی کیش 97
نمایشگاه بین المللی دریایی کیش با حضور ۲۳۰ شرکت خصوصی ودولتی و حضور ۱۸ شرکت بین المللی از هلند، آل...
اعزام هیئت تجاری به کشورهای هلند و فرانسه
به آگاهی می رساند اتاق بازرگانی ایران و هلند با همکاری اتاق بازرگانی ایران در نظر دارد هیئتی م...

لیست نمایشگاههای هلند سال 2018
دریافت لیست نمایشگاه ...
لیست نمایشگاههای هلند سال 2017
لیست نمایشگاههای هلند سال 2017 ...
لیست نمایشگاههای هلند در سال 2016
لیست نمایشگاههای هلند در سال 2016 ...

Iran
Netherlands

 
اطلاعیه ها

25شرکت خارجی از جمله شرکتهای هلندی دستاوردهای کشاورزی خود را در شیراز عرضه می کنند

25شرکت خارجی از جمله شرکتهای هلندی دستاوردهای کشاورزی خود را در شیراز عرضه می کنند

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس، عصر شنبه با بیان اینمطلب در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: این نمایشگاه با همکاری کشور آلمان برگزارمی شود و این کشور محصولات خود را در قالب 12غرفه عرضه می کند.

سید محمد موسوی افزود: دیگر شرکت های خارجی که در این نمایشگاه حضورخواهند داشت، متعلق به کشورهای روسیه، فرانسه، هلند، لهستان، بلژیک، ایتالیا،اسپانیا، چین و ترکیه هستند.

وی ادامه داد: معرفی و حمایت از تولید کنندگان داخلی و شرکت های دانشبنیان، فراهم آوردن زمینه ای مناسب برای هم افزایی با کشورهای مطرح و پیشگام درحوزه کشاورزی در جهان از عمده اهداف برپایی این نمایشگاه است.

موسوی، انتقال تجارب و فناوری های نوین و صادرات ماشین آلات ایرانی،خدمات و محصولات کشاورزی ایران به خارج از کشور را از دیگر اهداف این نمایشگاهبرشمرد و گفت: در این نمایشگاه تلاش شده تا با بهره گیری از تمام ظرفیت ها وامکانات به پیشرفت بخش کشاورزی کمک شود.

او گفت: این نمایشگاه در پنج سالن مسقف به وسعت 17هزار متر مربع و سههزار متر مربع فضای باز نمایشگاهی که به نمایش مدرن ترین ماشین آلات روز دنیا تخصیصیافته، برپا می شود.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس ادامه داد: پیرو سفراستاندار فارس که در فروردین ماه 97 به کشور قطر انجام شد و در پی دعوت رسمی ازمسئولان ذی ربط قطر برای بازدید و حضور در نمایشگاه یاد شده، هیاتی از سوی وزارتشهرداری و محیط زیست قطر نیز در این نمایشگاه شرکت خواهند کرد.

موسوی، کشاورزی را صنعتی پویا و تاثیر گذار در رونق اقتصاد کشورهادانست و گفت: ارتقای علم و فناوری در این صنعت و توجه ویژه به آن می تواند تولید بیشترمواد غذایی، محصولاتی با قیمت تمام شده پایین تر، درآمد زایی بیشتر، افزایش قدرتخرید و حتی ایجاد فرصت های اقتصادی جدید در بخش های غیر کشاورزی را در پی داشتهباشد.

وی ادامه داد: در حاشیه برگزاری این نمایشگاه و در روز دوم این رویداد،کارگاهی با همکاری کشور آلمان برگزار می شود و افزون بر این، برپایی 25 همایش وکارگاه آموزشی تخصصی صنعت کشاورزی نیز پیش بینی شده است.

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی، ماشین آلات، نهاده ها و آبیاریاز چهارم تا هفتم اردیبهشت 97 از ساعت 15 تا 21 در محل دائمی نمایشگاه های بینالمللی فارس واقع در شهرک گلستان شیراز برای بازدیدکنندگان برپا خواهد شد.


تاریخ خبر: 970203
نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی کیش 97
اعزام هیئت تجاری به کشورهای هلند و فرانسه
بیست ‌و سومین نمایشگاه بین‎المللی صنعت نفت با حضور 38 کشور از جمله هلند گشایش یافت
بیست و پنجمین نمایشگاه صنعت شوینده با مشارکت شرکتهایی از هلند در تهران آغاز به کار کرد
بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران 97
آرشیو
 
 تغییر مکان موقت
اتاق بازرگانی ایران و هلند
آدرس: تهران،میدان هفت تیر، خیابان مفتح جنوبی،نرسیده به استادیوم شهید شیرودی، کوچه افشار، پلاک 8 طبقه چهارم
شماره تلفن و فاکس: 88381349
پست الکترونیک: Info@inbc.ir


"هشدار اتاق بازرگانی ایران و هلند در خصوص سوء استفاده از نام این اتاق"
بارها مشاهده گردیده كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان سوء استفاده از عنوان "اتاق بازرگانی ایران و هلند"، اقداماتي انجام داده اند كه لزوماً مورد تأييد این اتاق نيست.
برهمين اساس، شايسته است در مورد صحت و اصالت فراخوان‌هاي مختلفي كه درباره اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن که تحت نام "اتاق بازرگانی ایران و هلند" و يا با ادعاي همكاري این اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام به عمل آید. لازم به یادآوری است سوء استفاده از نام "اتاق بازرگانی ایران و هلند" قابل پيگيري حقوقي بوده و استفاده از این حق برای اتاق محفوظ می باشد.تبلیغات
 فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
تماس با ما - عضویت آنلاین

کلیه حقوق وب سایت، برای اتاق بازرگانی ایران و هلند محفوظ می باشد. استفاده از مطالب وب سایت، پیگرد قانونی دارد
طراح: روزبهان یوسفی